WIFI toebehoren Kies uit 161 producten!

Alle WIFI producten op één plek.

per pagina
  • Devolo Magic 2 WiFi Network Kit, 2400 Mbit/s, IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T, IEEE 802.11ac

    Nog 2 stuks voorradig
    Woensdag gratis bezorgd

    € 299,-
    Op voorraad
  • DELL DA200, Kabel, USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A, USB Type-C, USB, Zwart

    Nog 25+ stuks voorradig
    Woensdag gratis bezorgd

    € 66,95
    Op voorraad
  • D-Link AC750, Draadloos, USB, WLAN, IEEE 802.11ac, 433 Mbit/s, Zwart

    Nog 25+ stuks voorradig
    Woensdag bezorgd

    € 16,95
    Op voorraad
  • D-Link Wi-Fi Smart Plug, Wi-Fi, IEEE 802.11n, WEP,WPA,WPA2, Binnen, Wit, Stroom, WPS

    Nog 25+ stuks voorradig
    Woensdag bezorgd

    € 30,95
    Op voorraad
  • TP-LINK TL-ANT2409CL, 9 dBi, 50 Ohm, 360°, 15°, Omni-directional antenna, Zwart

    Nog 19 stuks voorradig
    Woensdag bezorgd

    € 11,95
    Op voorraad
  • Eminent EM4597, 1200 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, 10,100 Mbit/s, 1200 Mbit/s, Ethernet (RJ-45), WEP,WPA,WPA2,WPS

    Nog 3 stuks voorradig
    Woensdag bezorgd

    € 39,90
    Op voorraad
  • Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company 220 Series Access Point Mount Kit (ceiling grid), Zwart

    Nog 20 stuks voorradig
    Woensdag bezorgd

    € 16,95
    Op voorraad
  • AVM FRITZ!WLAN Repeater 1160, 800 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n, WPA,WPA2, Rood, Wit, Stroom, WLAN, 2,8 W

    Nog 25+ stuks voorradig
    Woensdag bezorgd

    € 47,95
    Op voorraad
  • TP-LINK TL-WA865RE, 300 Mbit/s, External, 2.4 - 2.4835, Fast Ethernet, 10/100BaseT(X), LAN, WLAN

    Nog 1 stuk voorradig
    Woensdag bezorgd

    € 29,95
    Op voorraad
  • TP-LINK 2.4GHz 15dBi Outdoor Omni-directional Antenna , 15 dBi, 2.4 - 2.5, 50 Ohm, 360°, 9°, Verticale polarisatie

    Nog 1 stuk voorradig
    Woensdag gratis bezorgd

    € 52,95
    Op voorraad
  • Devolo Magic 2 WiFi, 2400 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE..., Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T, IEEE 802.11ac

    Nog 25+ stuks voorradig
    Woensdag gratis bezorgd

    € 129,-
    Op voorraad
  • Digitus OM3, LC/LC, Multimode, 15m, 15 m, OM3, LC, LC, Mannelijk/Mannelijk

    Nog 2 stuks voorradig
    Woensdag bezorgd

    € 29,95
    Op voorraad
  • Cisco 4G/3G Omnidirectional Dipole Antenna, 2 dBi, 698-806 MHz; 824-894 MHz; 925-960 MHz; 1710-1885 MHz; 1920-1980 MHz; 2110-2170 MHz; 2500-2690 MHz, Omni-directional antenna, TNC, Mannelijk, 2.5:1 or less

    Nog 1 stuk voorradig
    Woensdag gratis bezorgd

    € 72,95
    Op voorraad
  • Cisco AIR-ANT2524DB-R, 4 dBi, 2.4/5, 2 dBi, 4 dBi, 50 Ohm, RP-TNC

    Nog 25+ stuks voorradig
    Woensdag bezorgd

    € 28,95
    Op voorraad
  • Cisco AIR-ANT2524DG-R, 4 dBi, 2.4/5, 2 dBi, 4 dBi, 50 Ohm, RP-TNC

    Nog 25+ stuks voorradig
    Woensdag bezorgd

    € 28,95
    Op voorraad
  • Cisco Aironet 2800, 5200 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11d,IEEE 802.11g,IEEE 802.11h,IEEE 802.11i,IEEE..., 10,100,1000 Mbit/s, 2600 Mbit/s, 2.412 - 2.472, 5.18 - 5.32, 5.5 -5.6, 5.64 - 5.7 GHz, 256 MB

    Nog 25+ stuks voorradig
    Woensdag gratis bezorgd

    € 659,-
    Op voorraad
  • Cisco Aironet 2800e, 2304 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ad,IEEE 802.11b,IEEE 802.11d,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.1x,IEEE..., 100,1000 Mbit/s, 2.412 - 5.7, 256 MB, 1024 MB

    Nog 25+ stuks voorradig
    Woensdag gratis bezorgd

    € 1.059,-
    Op voorraad
  • Cisco AIR-AP2802E-E-K9, 5200 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11g,IEEE 802.11i,IEEE 802.11n,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE..., 10,100,1000 Mbit/s, 2600 Mbit/s, 2.412 - 2.472, 5.18 - 5.32, 5.5 - 5.6, 5.64 - 5.7, 256 MB

    Nog 5 stuks voorradig
    Woensdag gratis bezorgd

    € 699,-
    Op voorraad
  • Cisco Aironet 2800, 2304 Mbit/s, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE..., 10,100,1000 Mbit/s, 2304 Mbit/s, 2.412 - 2.472, 5.18 - 5.32, 5.5 -5.6, 5.64 - 5.7 GHz, Multi User MIMO

    Nog 25+ stuks voorradig
    Woensdag gratis bezorgd

    € 579,-
    Op voorraad
  • StarTech.com USB Wi-Fi adapter AC600 Dual-Band Nano adapter draadloos, Draadloos, USB, WLAN, 433 Mbit/s, Zwart

    Nog 25+ stuks voorradig
    Woensdag bezorgd

    € 28,95
    Op voorraad
  • Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company Access Point Mount Kit, Zwart

    Nog 25+ stuks voorradig
    Woensdag bezorgd

    € 23,95
    Op voorraad
1 - 21 van de 161 items

Per iDeal betalenPer Paypal betalenPer MasterCard betalenPer Visa Card betalenPer American Express betalenPer Belvius betalenPer Bancomat betalenPer Bitcoin betalenPer KBC-00CBC betalen


Algemene voorwaarden    |    Privacy Policy    |    Sitemap